ЛИХО ВІД ГОЛКИ

  Проблема наркоманії в Броварах з кожним днем набирає обертів. Часткове відображення цього суспільного лиха — це використані шприці, що постійно з’являються, як у людних, так і в зовсім несподіваних місцях. Майже всі використані шприці несуть смертельну загрозу, вони містять залишок крові, здебільшого інфікований ВІЛ-інфекцією та гепатитом С.

Останнім часом з’явилося нове лихо. Мешканці житлових будинків, які дістають кореспонденцію із поштової скриньки, можуть вколотися голкою, бездумно кинутою туди наркоманами. У Києві це лихо стало реальністю, у Броварах уже зафіксовано десятки таких випадків. З огляду на це, ніхто не може почуватися у безпеці! Небезпека особливо загрожує дітям на ігрових та спортивних майданчиках, у парку відпочинку та просто на вулицях. З наближенням сезону відпочинку зростає ризик зараження на пляжах і в лісі.

Увага! Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то необхідно обов’язково зберегти шприц для подальшого аналізу, а також звернутися за допомогою до фахівців лікарні та у службу «Довіра», що знаходиться в Центрі духовної та соціальної-психологічної реабілітації «Перемога», де ви зможете отримати психо-логічну підтримку та соціальний супровід. Адреса: м. Бровари, вул. Калініна, 6. Тел.:  (04594)69712.

Другие материалы

Все статьи
Поделиться на Facebook